Ta strona korzysta z cookies. Przeczytaj więcej...

Obiekt spotowy ASTRA

Gmina Ustronie Morskie zaprasza kluby sportowe, szkoły, organizacje pożytku publicznego, stowarzyszenia do współpracy i korzystania z obiektów sportowo - hotelowych w Ustroniu Morskim. Gmina posiada do wynajęcia obiekt socjalno - hotelowy położony na terenie stadionu sportowego przy ul. Wojska Polskiego 24 B w Ustroniu Morskim. Obiekt dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4,5 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie znajdują się ponadto:

  • dwa pomieszczenia apartamentowe z kuchniami
  • cztery szatnie z natryskami
  • świetlica z możliwością przyrządzania posiłków (dla grup sportowych)

Obiekt położony jest 200 m od morza, we wschodniej części miejscowości. W pobliżu znajduje się dużo terenów zielonych, w tym park, co stwarza doskonałe warunki do rekreacji. Zapraszamy zainteresowane wynajmem boisk i/lub miejsc noclegowych w wspomnianym powyżej obiekcie kluby, ośrodki sportowe bądź inne podmioty. O wynajmie boiska i/lub miejsc noclegowych decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo do wynajmu boisk przysługiwać będzie tym grupom sportowym, które zakwaterowane będą w obiekcie na stadionie.

turystyka Ustronie Morskie turystyka Ustronie Morskie turystyka Ustronie Morskie turystyka Ustronie Morskie turystyka Ustronie Morskie turystyka Ustronie Morskie

*Zdjęcia zostały udostępnione dzięki uprzejmości Urzędu Gminy Ustronie Morskie i stanowią jego własność.

NEWSLETTER
zamawiam
rezygnuję
KONTAKT
info@ustroniemorskie.com.pl
POGODA
foto
temperatura: -18 °C
wiatr: 0 km/h
ciśnienie: 0 HPa