Ta strona korzysta z cookies. Przeczytaj więcej...

Golf Driving Range golf Ustronie Morskie

Jest to 9 dołkowe pole golfowe przeznaczone do nauki gry oraz treningu zaawansowanych graczy. W golfa grać może każdy, niezależnie od wieku, płci czy tez kondycji ruchowej. Warto spróbować swoich sił.
więcej...

PZW - wędkowanie wędkarstwo Ustronie Morskie

Koło wędkarskie organizuje częste zawody, gdzie można się zmierzyć z najlepszymi w regionie jak i gośćmi z zagranicy. Przy Kole działa Komisja Egzaminacyjna na Kartę Wędkarską, dzięki której nabędziesz uprawnienia do połowu ryb.
więcej...

LOK - strzelectwo LOK Ustronie Morskie

Począwszy od 2001 roku do chwili obecnej rok rocznie, zgodnie z kalendarzem imprez sportowo - strzeleckich, LOK organizuje i obsługuje zawody strzeleckie w ramach integracji społeczeństwa naszej gminy, a w szczególności młodzieży szkolnej, młodzieży przebywającej na koloniach letnich, zimowych, obozach i w ramach "zielonych szkół".
więcej...

Ośrodek Jeździecki - Erania konie Ustronie Morskie

Ośrodek Jeździecki dysponuje krytą ujeżdżlnią, dwoma parkurami oraz ogromnym 50 - hektarowym terenem przeznaczonym w całości dla pasjonatów jazdy konnej. Zainteresowani wziąć mogą także udział w przejażdżkach konnych po lesie.
więcej...

Szlaki turystyczne turystyka Ustronie Morskie

Malownicza Międzynarodowa Trasa Rowerowa nr 10 biegnie wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego i łączy się w Ustroniu Morskim z Międzynarodowym Szlakiem Pieszym E-9. Ponadto trasa rowerowa wpisuje się w sieć szlaków turystycznych przebiegających przez teren gminy Ustronie Morskie
więcej...

Obiekt sportowy "ASTRA" obiekty sportowe Ustronie Morskie

Gmina Ustronie Morskie zaprasza kluby sportowe, szkoły, organizacje pożytku publicznego, stowarzyszenia do współpracy i korzystania z obiektów sportowo - hotelowych w Ustroniu Morskim.
więcej...

NEWSLETTER
zamawiam
rezygnuję
KONTAKT
info@ustroniemorskie.com.pl
POGODA
foto
temperatura: -18 °C
wiatr: 0 km/h
ciśnienie: 0 HPa