Ta strona korzysta z cookies. Przeczytaj więcej...

Odnowa Biologiczna spa Ustronie Morskie

SPA to magiczne słowo, które wyzwala uczucie tęsknoty za odpoczynkiem i relaksem. To stan równowagi i harmonii pomiędzy ciałem i umysłem, w którym odzyskuje się siły witalne, zdrowie i urodę. SPA to miejsce, gdzie możemy rozluźnić się, zrelaksować i zapomnieć na chwilę o codzienności.

Oazą ciszy, spokoju i wyjątkowych doznań w hotelu Wodnik jest centrum odnowy biologicznej i SPA Tutaj zapewniamy naszym klientom ucieczkę od rzeczywistości i codzienności, do magicznego świata SPA w którym wraz z aromatem egzotycznych olejków , przy cieple świec i akompaniamencie szumu fal, poczujesz relaksującą moc zabiegów SPA i uzdrawiającą siłę natury. Poddając się rytuałom i zabiegom oczyszczającym, odtruwającym i antystresowym przywrócisz swojemu ciału witalność , energię i harmonię.

zobacz ofertę

spa Ustronie Morskie spa Ustronie Morskie spa Ustronie Morskie
Zabiegi Rehabilitacyjne rehabilitacja Ustronie Morskie

Zapraszamy do Ustronia Morskiego na turnusy rehabilitacyjne z pakietem zabiegów skierowane dla osób niepełnosprawnych (posiadających orzeczenie o niepełnosprawności) i ich opiekunów oraz osób chcących poprawić swój stan zdrowia. Wszystkie obiekty Grupy Wodnik zapewnią Państwu profesjonalną pomoc i wspaniały wypoczynek.

Hotel*** Wodnik | Ośrodek Rehabilitacyjny Leśna Polana | OW Alka

Informacje o wykonywanych zabiegach rehabilitacyjnych znajdą Państwo tutaj...

spa Ustronie Morskie spa Ustronie Morskie spa Ustronie Morskie
NEWSLETTER
zamawiam
rezygnuję
KONTAKT
info@ustroniemorskie.com.pl
POGODA
foto
temperatura: -18 °C
wiatr: 0 km/h
ciśnienie: 0 HPa